Kapitán Demo opět vyprodal brněnské Mersey

Kapitán Demo má za sebou vydání další desky. Koncem roku světu představil "Mládí v trapu" a oba křty, jak pražský, tak i brněnský, byly velmi rychle vyprodané. Česko-italský multimilionář tak byl ochoten přidat po jednom vystoupení na obě místa navíc. A opět bylo o co stát. Tentokrát se návštěvníci brněnského klubu Mersey museli obejít bez venkovního pozdvižení a šlo se hned do akce. Úvod měl na starost DJ Pan Urb. Jeho set byl tak trochu nezáživný. V tu chvíli bylo naprosto jedno, ve kterém z brněnských klubů právě stojíte, někde možná hráli i progresivnější jukeboxy.

Mezitím tak bylo alespoň možné obdivovat početný merch, který s sebou Demova crew dovezla. Z nedávno představené kolekce Democrazy, bylo možné ukořistit mikiny, trička, čepice nebo také speciální pláštěnky, s možností vlastního potisku a kdo by něco takového nechtěl. Naštěstí na sebe hitmaker nenechal dlouho čekat a jeho příchod předznamenalo již zvýšení volume posledních Urbových tracků. Celá show začala čerstvou peckou Say no to čára, která je heslem celé nové desky a její refrén "Say no to čára, na záchod vždycky sám" se následně ještě dlouho celým klubem ozýval. Na pódium s Demem připochodovali rovnou také jeho kolegové ProGram (Jordan Haj) a Givi Cross (Givinar Kříž). Demo se představil v novém, do bleděmodra leděném hábitu a hned ze začátku dostával celý sál do varu.


Nikdo z  početných hostů poslední desky se sice neobjevil, zato ale nechyběly všechny hity. Zaplněný (doslova přeplněné Mersey jelikož na tento večer se prodalo ještě o 150 lístků víc než je obvyklá kapacita, klub jásal po uvedení Zlatíček, potěšili také starší věci Láska, pokora a sluníčko, Trendsetter, Kamion předjíždí kamion nebo další z novinek Machoparking.

Set trval něco málo přes hodinku. Samotný akt pokřtění nové desky opět sice chyběl, nicméně nikdo si na to během zábavného večera nejspíše ani nevzpomněl. Kapitán Demo se svou partou předvedli přesně to, co se čekalo. Jeho koncert je o zábavě, o vtipých, sarkastických a často velmi ujetých textech a nic z toho v pátek v Brně nechybělo.
ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí. Jestli to byla změna k lepšímu nebo horšímu...


Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme
16.08.

Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme

28. října 2019, v den výročí naší republiky, pořádá společnost Post Bellum v pražském Forum Karlín Koncert...


Brutal Assault 2019: Den třetí
16.08.

Brutal Assault 2019: Den třetí

V pořadí třetí den byl beze změn co se počasí týče. Opět bylo slunečno a velmi horko, s čímž bojoval každý po svém....


Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku
15.08.

Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku

Letos v květnu vydal skladatel a textař Dan Šustr, známý především jako frontman Tiché dohody, své debutové...


Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen
14.08.

Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen

Britští post-punkoví New Order, jejichž koncert proběhne 3. října ve velkém sále pražské Lucerny, si pozvali...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
In The End
04.08.

In The End

» Cranberries

In The End je název definitivně poslední řadové desky irské kapely...

FESTIVALY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru