Kapitán Demo opět vyprodal brněnské Mersey

Kapitán Demo má za sebou vydání další desky. Koncem roku světu představil "Mládí v trapu" a oba křty, jak pražský, tak i brněnský, byly velmi rychle vyprodané. Česko-italský multimilionář tak byl ochoten přidat po jednom vystoupení na obě místa navíc. A opět bylo o co stát. Tentokrát se návštěvníci brněnského klubu Mersey museli obejít bez venkovního pozdvižení a šlo se hned do akce. Úvod měl na starost DJ Pan Urb. Jeho set byl tak trochu nezáživný. V tu chvíli bylo naprosto jedno, ve kterém z brněnských klubů právě stojíte, někde možná hráli i progresivnější jukeboxy.

Mezitím tak bylo alespoň možné obdivovat početný merch, který s sebou Demova crew dovezla. Z nedávno představené kolekce Democrazy, bylo možné ukořistit mikiny, trička, čepice nebo také speciální pláštěnky, s možností vlastního potisku a kdo by něco takového nechtěl. Naštěstí na sebe hitmaker nenechal dlouho čekat a jeho příchod předznamenalo již zvýšení volume posledních Urbových tracků. Celá show začala čerstvou peckou Say no to čára, která je heslem celé nové desky a její refrén "Say no to čára, na záchod vždycky sám" se následně ještě dlouho celým klubem ozýval. Na pódium s Demem připochodovali rovnou také jeho kolegové ProGram (Jordan Haj) a Givi Cross (Givinar Kříž). Demo se představil v novém, do bleděmodra leděném hábitu a hned ze začátku dostával celý sál do varu.


Nikdo z  početných hostů poslední desky se sice neobjevil, zato ale nechyběly všechny hity. Zaplněný (doslova přeplněné Mersey jelikož na tento večer se prodalo ještě o 150 lístků víc než je obvyklá kapacita, klub jásal po uvedení Zlatíček, potěšili také starší věci Láska, pokora a sluníčko, Trendsetter, Kamion předjíždí kamion nebo další z novinek Machoparking.

Set trval něco málo přes hodinku. Samotný akt pokřtění nové desky opět sice chyběl, nicméně nikdo si na to během zábavného večera nejspíše ani nevzpomněl. Kapitán Demo se svou partou předvedli přesně to, co se čekalo. Jeho koncert je o zábavě, o vtipých, sarkastických a často velmi ujetých textech a nic z toho v pátek v Brně nechybělo.
ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
United Flavour pokračují v návratu a oznamují termíny tour
15.10.

United Flavour pokračují v návratu a oznamují termíny tour

Mezinárodní skupina United Flavour se letos v únoru vrátila po tříleté pauze na hudební scénu. Tehdy vydala...


Punkový koncert ve vlaku podpořil dobrou věc
15.10.

Punkový koncert ve vlaku podpořil dobrou věc

Čtvrteční odpoledne 10. října 2019 bylo jedním z významných dat příznivců nýřanských S.A.S. a netradičních...


Nils Landgren Funk Unit – „Stále musím cvičiť!“
15.10.

Nils Landgren Funk Unit – „Stále musím cvičiť!“

Piatok 11. 10. 2019 vystúpil v brnenskom klube Metro Music Bar legendárny muž s červeným trombónom – Nils Landgren...


Label Def Jam Recordings rozšiřuje své aktivity do České republiky
15.10.

Label Def Jam Recordings rozšiřuje své aktivity do České republiky

Legendární americký label Def Jam Recordings, jehož spoluzakladatelem je renomovaný producent Rick Rubin, rozšiřuje své...


Pražské Strašnice zažijí opět speciální trojkoncert. Rocková Barča je zpět!
14.10.

Pražské Strašnice zažijí opět speciální trojkoncert. Rocková Barča je zpět!

Speciální trojkoncert, na kterém to rozparádí Vilém Čok&Bypass, Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Between The Earth And The Stars
10.10.

Between The Earth And The Stars

» Tyler Bonnie

Po šesti letech se velšská zpěvačka Bonnie Tyler hlásí s novým albem Between...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru