Jednodenní Paráda fest na Konopišti je určen pro celou rodinu

Přírodní divadlo Konopiště v Benešově bude v sobotu 18. srpna dějištěm dalšího ročníku rodinného Paráda festu. Areál bude otevřen od 11 hodin a na dvou pódiích mimo jiné vystoupí Miro Žbirka, Chinaski, Anna K., Rybičky 48, Katarína Knechtová, Marek Ztracený nebo kapela Abraxas. Bohatý program je připraven i pro děti.     

„Dramaturgickou skladbu tvoříme společně s naší sesterskou společností Frekvence 1. Je pro nás důležité, abychom moc nevybočovali z formátu posluchače rádia. Dalším podstatným kritériem je samozřejmě rozpočet, který máme pro zaplnění obou pódií. Rádi bychom pozvali i veliké zahraniční kapely (krom našich hostů ze Slovenska), ale lístek by pak musel stát nehoráznou sumu a to není naše cesta směrem k návštěvníkům," vysvětlil jeden z organizátorů Jiří Švesták.      Kromě hudby čeká na návštěvníky i bohatý doprovodný program. Například pro děti je připravena veliká dětská zóna plná absolutních novinek z roku 2018 na poli skákacích a prolézacích atrakcí. Chybět nebude dětské vystoupení, módní přehlídka nebo tradiční soutěž o gril. Novinku představuje například louka značená jako P2 auta + stany, kde si mohou zájemci postavit stan vedle svého auta. Nebo prodloužení afterpárty s DJ Alešem Matouškem až do třetí hodiny ráno.    

A proč si organizátoři za místo konání vybrali právě přírodní divadlo na Konopišti? „Protože poskytuje vše potřebné pro nás a především absolutní komfort pro návštěvníky. Je dobře dostupné z Prahy nebo Tábora, nabízí opravdu hodně míst k sezení v amfiteátru, dostatek místa také na 2. pódiu i krásný prostor na dětskou zónu. Prostě se jedná o nádherné prostředí u rybníku pod zámkem," vypočítává klady Jiří Švesták.
GALERIE

Související obsah:

» Paráda fest se v srpnu vrátí na Konopiště   (Karel Souček, 07. 03. 2017)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Rekordní dvacátý šestý ročník týdenního festivalu Sziget přilákal přes půl miliónu návštěvníků
16.08.

Rekordní dvacátý šestý ročník týdenního festivalu Sziget přilákal přes půl miliónu návštěvníků

Rekordní dvacátý šestý ročník týdenního festivalu Sziget přilákal přes půl miliónu návštěvníků. Fantastická...


SZIGET 2018: Den 7. - Arctic Monkeys, bouřka a Thom Artway
16.08.

SZIGET 2018: Den 7. - Arctic Monkeys, bouřka a Thom Artway

Další ročník festivalu Sziget v Budapešti je již za námi. Poslední den v programu nechával plno lákadel vetně headlinerů...


O tom, jak čeští pořadatelé lákají na hvězdy a o irských emocích
15.08.

O tom, jak čeští pořadatelé lákají na hvězdy a o irských emocích

Uplynulo dlouhých 11 let od doby, co byli irští Interference naposledy v ČR. Stalo se toho hodně, kapela utrpěla dvě výrazné...


Festival Hviezdne noci v Bytči sa začína
15.08.

Festival Hviezdne noci v Bytči sa začína

Už vo štvrtok to všetko vypukne. 16. 8. sa začína festival hudby, divadla, filmu, umenia v centre mesta Bytča. Pre návštevníkov...


Před Die Antwoord vystoupí na Výstavišti rapper Smack
15.08.

Před Die Antwoord vystoupí na Výstavišti rapper Smack

Hned dvě předkapely rozehřejí fanoušky před koncertem kapely Die Antwoord, která vystoupí 20. srpna na pražském...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
If You Think I’m Crazy!
27.07.

If You Think I’m Crazy!

» Lanzon Phil

If You Think I’m Crazy! je název prvního sólového alba muzikanta...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru