Den pivovaru Vysoký Chlumec nebude jen o pěnivém moku, ale také o muzice

Den pivovaru Vysoký Chlumec oslaví v sobotu 9. září návštěvníci areálu pivovaru na Sedlčansku nejen dobrým pivem a dalšími nápoji, komentovanými exkurzemi či školou čepování piva, ale také muzikou. Od 14 hodin postupně ve zhruba hodinových setech vystoupí kapely Strahov, Prague Conspiracy, Imodium, Horkýže Slíže, Škwor a Queen revival.

Dlouhodobě spolupracujeme s agenturou ZL Production, která nám tyto kapely zprostředkovává. Vždy se snažíme oslovit skupiny, které jsou oblíbené v rámci regionu, ale také kapely, které prostě k pivu patří," směje se výrobní ředitel pivovaru Vít Zrůbek, podle něhož letos na návštěvníky čeká nejnabitější hudební program.V loňském roce oslavil Pivovar Vysoký Chlumec 550 let své existence. Pivní slavnosti zde mají tradici od 90. let minulého století, která byla přerušena pouze v letech 2007-2011. Letos se tedy uskuteční 6. ročník Dne pivovaru od přerušení této tradice. „Ze strany veřejnosti registrujeme rok od roku vyšší zájem. Tento nárůst si vysvětlujeme jak zvýšením informovanosti lidí, tak i neustále zlepšujícím se programem," poznamenává Vít Zrůbek.

Návštěvníci budou moci ochutnat 10 druhů piv, od klasických českých ležáků až po svrchně kvašená piva. Novinkou bude jablečný Cider Black Hill. „Cider se vyrábí z kvašeného jablečného moštu. Je mírně perlivý a s obsahem 4,5 % alkoholu se řadí mezi tzv. polosuché cidery. Oslovit s ním chce Lobkowicz zejména ženy i muže ve věku 25-45 let, kteří žijí moderním životním stylem, tráví hodně volného času s přáteli, mají pozitivní myšlení a rádi experimentují," vysvětluje výrobní ředitel pivovaru.
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Natalie Imbruglia zahraje v Čechách své hity i covery
26.09.

Natalie Imbruglia zahraje v Čechách své hity i covery

Kdo by neznal hity jako Torn, Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression nebo Shiver? Australská zpěvačka, skladatelka,...


Faust otevřel novou sezónu RockOpery
25.09.

Faust otevřel novou sezónu RockOpery

RockOpera vstoupila do nové sezony. Téměř do posledního místa vyprodané představení Milana Steigerwalda...


Poletíme? si skladby na chystané album prověří na koncertech
25.09.

Poletíme? si skladby na chystané album prověří na koncertech

V narvaném Clubkině v Černošicích odstartovala v pátek 22. září kapela Poletíme? své POLETÍME...


Na svém prvním klipu si dali InnerSphere hodně záležet
25.09.

Na svém prvním klipu si dali InnerSphere hodně záležet

Plzeňská kapela InnerSphere, která již dva roky hraje melodický deathmetal, právě zveřejnila videoklip ke skladbě Black...


UDG, Radečci a Pokáč budou na společném turné bojovat o fanoušky
24.09.

UDG, Radečci a Pokáč budou na společném turné bojovat o fanoušky

Ústecká továrna na hity UDG, jeseničtí pohodáři O5 a Radeček a folkový bavič Pokáč budou společně od října do prosince...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Heavy Fire
18.09.

Heavy Fire

» Black Star Riders

Ricky Warwick, Scott Gorham a Black Star Riders jsou zpět s novým albem 'Heavy...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru