Brutal Assault zveřejňuje sestavu jednotlivých dní

Čtyřiadvacátý ročník metalového festivalu Brutal Assault se koná 7. - 10. srpna tradičně v pevnosti Josefov. Line-up festivalu je hotový, ačkoliv sestava je potvrzená "pouze" na 97%, tudíž se možná dočkáme ještě dalších jmen. Organizátoři upozorňují, že festival je téměř vyprodán. Zbývá asi 5% volných vstupenek.

Fulfillment


Festival tradičně nabízí možnost vyhnout se frontám se službou fulfillment. Co „fulfillment" je? Objednání festivalového náramku s čipem až do domu bez čekání ve frontách na jeho výměnu za Vaši vstupenku. Zároveň je možno se vyhnout frontám při dobíjení peněz na čip a dobít si jej už z pohodlí domova, nebo na něm nastavit automatizaci dobíjení. Vše bez spěchu a stresu!

U nových objednávek papírových designových vstupenek fulfillment do objednávek automaticky přibalujeme zcela zdarma. Za cenu pouhých 99 Kč na celou objednávku (nezáleží na počtu vstupenek) nabízíme doobjednání fulfillmentu všem, kteří si již dříve koupili vstupenku/y přes náš e-shop, nebo tak učiní u elektronických vstupenek v nejbližších dnech. Připomínáme, že nám k prodeji zbývá už posledních 9 % vstupenek!

Jak a kde fulfillment pořídit? Po přihlášení do svého zákaznického účtu na našem e-shopu naleznete možnost dokoupení fulfillmentu u každé zaplacené objednávky, která obsahuje vstupenku na letošní Brutal Assault.

Hromadné rozesílání fulfillmentu začne od začátku července a náramky budou odeslány doporučeně s možností sledování stavu doručení zásilky. Nemusíte se tedy obávat, že se náramky někam zatoulají nebo ztratí. Po objednání jsou náramky s čipy do týdne u Vás doma!

Již loni si několik tisíc návštěvníků vyzkoušelo, že fulfillment šetří Váš čas ve frontě na výměnu lístku za náramek a při nabití kreditu. S fulfillmentem jednoduše projdete festivalovými branami a můžete se rovnou začít bavit. Obzvláště pro Vás, kteří se chystáte už na úterní warm-up párty, je objednání fulfillmentu vřele doporučovanou variantou.

Kempování


Festival informuje i o stavu kempových městeček. Kempy 1 a 2 jsou už měsíce vyprodané. Pod náporem žádostí o otevření nových prostorů se pro Vás konečně podařilo vyjednat otevření nové lokace. Hlídaný KEMP 3 poskytne nejen travnatou plochu, ale i veškeré zázemí – sprchy, umývárky, sociální zařízení a několik napájecích míst pro obytné vozy.

Krom míst pro „obytňáky" nabízíme další čtyři varianty, jak toto teritorium obývat. K dispozici jsou:
- standardní místa pro stany
- kombo TENT+CAR, aneb auto přímo vedle stanu
- kombo CAR // TENT, aneb stan a auto na dohled přes silnici na vyhrazených parkovacích místech
- dodávka nebo obytný vůz
- parkovací místa pro motorky

Asi není třeba zmiňovat, že i KEMP 3 má svá kapacitní omezení, jedná se tedy o limitovanou nabídku se zázemím pro cca 150 vozidel vč. obytných vozů a motocyklů.

KEMP 3 leží u řeky Labe v naprosto klidné části Josefova na udržované a rovinaté louce stranou festivalového ruchu blíže k Jaroměři a nedaleko vlakového nádraží. Autem je KEMP 3 dostupný ulicí Průmyslovou. Cesta z kempu k hlavní bráně festivalu pak zabere cca 15-20 minut procházkou stromovou alejí podél řeky Metuje po příjemné a stinné cyklostezce.

Kemp bude otevřen od úterý 12:00 do neděle 11:00 non stop.ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Autumn Night  v Katovicích, bude opět pomáhat!
21.10.

Autumn Night v Katovicích, bude opět pomáhat!

Na sedmý ročník charitativní multižánrové akce zve Rally Fans Katovice a Riverside Project Kulturní dům...


The Amazons dokázali, že Praha miluje rokenrol
21.10.

The Amazons dokázali, že Praha miluje rokenrol

Nedělní večer v Praze patřil britským rodákům z Readingu. The Amazons do České republiky dorazili podruhé,...


Miro Žbirka není jenom na Zemi, ale i ve vesmíru
21.10.

Miro Žbirka není jenom na Zemi, ale i ve vesmíru

Právě dnes slaví zpěvák Miro Žbirka 67. narozeniny. Kromě dárku, který si nadělil sám sobě spolu se synem Davidem...


Skupina Lanugo pokřtí svoji novinku v pražském Planetáriu
21.10.

Skupina Lanugo pokřtí svoji novinku v pražském Planetáriu

Multižánrová skupina Lanugo vydává po pěti letech nové album. Poprvé se jedná o konceptuální nahrávku a...


Jokers vyslali z připravovaného alba do světa druhý singl v bizarním klipu
20.10.

Jokers vyslali z připravovaného alba do světa druhý singl v bizarním klipu

Pětičlenná parta muzikantů představuje nový videoklip právě dnes! Po písní Havířov to je singl Frajárečka z připravované...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru