Brutal Assault zveřejňuje sestavu jednotlivých dní

Čtyřiadvacátý ročník metalového festivalu Brutal Assault se koná 7. - 10. srpna tradičně v pevnosti Josefov. Line-up festivalu je hotový, ačkoliv sestava je potvrzená "pouze" na 97%, tudíž se možná dočkáme ještě dalších jmen. Organizátoři upozorňují, že festival je téměř vyprodán. Zbývá asi 5% volných vstupenek.

Fulfillment


Festival tradičně nabízí možnost vyhnout se frontám se službou fulfillment. Co „fulfillment" je? Objednání festivalového náramku s čipem až do domu bez čekání ve frontách na jeho výměnu za Vaši vstupenku. Zároveň je možno se vyhnout frontám při dobíjení peněz na čip a dobít si jej už z pohodlí domova, nebo na něm nastavit automatizaci dobíjení. Vše bez spěchu a stresu!

U nových objednávek papírových designových vstupenek fulfillment do objednávek automaticky přibalujeme zcela zdarma. Za cenu pouhých 99 Kč na celou objednávku (nezáleží na počtu vstupenek) nabízíme doobjednání fulfillmentu všem, kteří si již dříve koupili vstupenku/y přes náš e-shop, nebo tak učiní u elektronických vstupenek v nejbližších dnech. Připomínáme, že nám k prodeji zbývá už posledních 9 % vstupenek!

Jak a kde fulfillment pořídit? Po přihlášení do svého zákaznického účtu na našem e-shopu naleznete možnost dokoupení fulfillmentu u každé zaplacené objednávky, která obsahuje vstupenku na letošní Brutal Assault.

Hromadné rozesílání fulfillmentu začne od začátku července a náramky budou odeslány doporučeně s možností sledování stavu doručení zásilky. Nemusíte se tedy obávat, že se náramky někam zatoulají nebo ztratí. Po objednání jsou náramky s čipy do týdne u Vás doma!

Již loni si několik tisíc návštěvníků vyzkoušelo, že fulfillment šetří Váš čas ve frontě na výměnu lístku za náramek a při nabití kreditu. S fulfillmentem jednoduše projdete festivalovými branami a můžete se rovnou začít bavit. Obzvláště pro Vás, kteří se chystáte už na úterní warm-up párty, je objednání fulfillmentu vřele doporučovanou variantou.

Kempování


Festival informuje i o stavu kempových městeček. Kempy 1 a 2 jsou už měsíce vyprodané. Pod náporem žádostí o otevření nových prostorů se pro Vás konečně podařilo vyjednat otevření nové lokace. Hlídaný KEMP 3 poskytne nejen travnatou plochu, ale i veškeré zázemí – sprchy, umývárky, sociální zařízení a několik napájecích míst pro obytné vozy.

Krom míst pro „obytňáky" nabízíme další čtyři varianty, jak toto teritorium obývat. K dispozici jsou:
- standardní místa pro stany
- kombo TENT+CAR, aneb auto přímo vedle stanu
- kombo CAR // TENT, aneb stan a auto na dohled přes silnici na vyhrazených parkovacích místech
- dodávka nebo obytný vůz
- parkovací místa pro motorky

Asi není třeba zmiňovat, že i KEMP 3 má svá kapacitní omezení, jedná se tedy o limitovanou nabídku se zázemím pro cca 150 vozidel vč. obytných vozů a motocyklů.

KEMP 3 leží u řeky Labe v naprosto klidné části Josefova na udržované a rovinaté louce stranou festivalového ruchu blíže k Jaroměři a nedaleko vlakového nádraží. Autem je KEMP 3 dostupný ulicí Průmyslovou. Cesta z kempu k hlavní bráně festivalu pak zabere cca 15-20 minut procházkou stromovou alejí podél řeky Metuje po příjemné a stinné cyklostezce.

Kemp bude otevřen od úterý 12:00 do neděle 11:00 non stop.ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Letní sezónu zakončí Divokej Bill v Úvalech pod hvězdami
15.07.

Letní sezónu zakončí Divokej Bill v Úvalech pod hvězdami

Divokej Bill doma 2019 14. září uskuteční jediný samostatný koncert Divokýho Billa. Jako hosté vystoupí mladá...


Štěrkovna Open Music je festival v blízkosti Hlučínského jezera
14.07.

Štěrkovna Open Music je festival v blízkosti Hlučínského jezera

To nejlepší z české a slovenské hudební scény, mimořádné projekty, dvě střídající se pódia,...


Pod Točníkem burácely tóny rocku, popu, punku, metalu, ska i alternativy
14.07.

Pod Točníkem burácely tóny rocku, popu, punku, metalu, ska i alternativy

Kultovní festival Hrady CZ zvládl svůj rozjezd patnáctého ročníku 12. a 13. července na Točníku přímo mistrovsky. ...


NAŠE TÉMA: Vše podstatné o 25. ročníku Rock for People
14.07.

NAŠE TÉMA: Vše podstatné o 25. ročníku Rock for People

Rock for People slavil letos pětadvacáté narozeniny. Poblahopřát do Hradce Králové přijely slavné...


Mireille Mathieu si v poslední době zamilovala Prahu, vrátí se do ní v březnu
13.07.

Mireille Mathieu si v poslední době zamilovala Prahu, vrátí se do ní v březnu

Mireille Mathieu má ráda Prahu, Praha má ráda Mireille Mathieu. Pravidelně tu tato francouzská šansoniérka koncertuje,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Shine a Light
12.07.

Shine a Light

» Adams Bryan

Shine a Light je čtrnácté studiové album kanadského rockového hudebníka Bryana Adamse....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru