Benátskou letos odstartují Olympic v původní sestavě

26. ročník hudebního festivalu Benátská! sImpulsem bude tradičně pořádat čtvrteční koncertní večírek pro nedočkavé. „Jsem opravdu nesmírně potěšen, že mohu oficiálně potvrdit skvostné obsazení hudebně zahřívacího večírku pro všechny nedočkavce. Mají se opravdu na co těšit! Ve čtvrtek 26. července zahraje legenda české populární hudby skupina Olympic.

"Bude to vpodstatě repríza jejichúspěšného výročního koncertu zloňského roku vrozšířené sestavěvčetně zakládajících členů Pavla Chrastiny, Ladislava Kleina a Františka Ringo Čecha a dalších hostů," říká zapořadatele Petr Pečený, spolumajitel festivalu. Za kapelu Olympic vysvětluje Petr Janda: „Vůbec jsme neplánovali, že bychom někdy náš výroční koncert vůbeczopakovali. Ale přišla nabídka festivalu Benátská! sImpulsem, my si dali dohromady nadšené ohlasy našich fanoušků, dožadujících se ještě jednohotakovéhokoncertu, a tak jsme serozhodli kývnout a zahájit letošní ročník nejlepšího hudebního festivalu u nás. Bude to jízda!"

Návštěvníci ve čtvrtek mohou také těšit na další vystoupení skupin Jelen, Turbo a Veteráni studené války. V obřím Hudebním stanu Rádia Impuls se mladší část publika dočká punk rockového programu, který již tradičně pro čtvrteční večer připravuje rádio RockZone 105,9. Na pódiu se vystřídají kapely Doctor PP, Totální nasazení, Jaksi Taksi a Lety mimo. „Jsme rádi, že způvodního večírku pro nedočkavé se vposledních letech stává regulérní festivalový den. Vloňském roce ho navštívilo rekordních 8 000 lidía letos podle všeho tenhle rekord výrazně překročíme," říká Pavel Mikez, ředitel festivalu.Největšími hvězdami letošního ročníku Benátská! s Impulsem budou v pátek, 27. července Bonnie Tyler, Guano Apes a z českých umělců v Sobota, 28. července Jaromír Nohavica. Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat ve dnech 26. - 29. července 2018 v areálu ve Vesci u Liberce, jsou dostupné v několika verzích. Celofestivalová vstupenka (1490,-Kč), čtvrteční program 26. 7. (490,-Kč), páteční program 27. 7. (890,-Kč) a sobotní program 28. 7. (890,-Kč).
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Hodiny neztrácejí čas a vzkazují novým singlem, že není nikdy pozdě
17.07.

Hodiny neztrácejí čas a vzkazují novým singlem, že není nikdy pozdě

Nebudu v koutě stát.... "tak tohle napsal sám život a my našli jen ty správná slova, noty a akordy Čtveřice pražských...


Ivana, Martin, Ivan a Monika se mohou těšit na Hrady CZ
17.07.

Ivana, Martin, Ivan a Monika se mohou těšit na Hrady CZ

Ivana Poslušná, Martin Nýdr, Ivan Chlasták a Monika Chýlová. To jsou jména vítězů soutěže o volné vstupenky...


Brněnské Sono centrum v plamenech
17.07.

Brněnské Sono centrum v plamenech

Švédská metalová parta In Flames odstartovala letošní koncertovou sezónu až v druhé polovině roku a jako...


Jak se z úvodního koncertu festivalu stal koncert závěrečný
17.07.

Jak se z úvodního koncertu festivalu stal koncert závěrečný

Cork, druhé největší město Irské republiky, je vyhlášené svojí rozmanitou hudební scénou,...


Kdo vyhrál vstupenky na Cihlafest?
17.07.

Kdo vyhrál vstupenky na Cihlafest?

Příjemné prostředí zahrad Chráněného bydlení Fara v obci Slapy, přirozené setkávání návštěvníků...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Chce to hit!
16.07.

Chce to hit!

» Poletíme?

S předchozím albem Turbošanson měli Poletíme? slušně našlápnuto. Teď po téměř...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru