Benátskou letos odstartují Olympic v původní sestavě

26. ročník hudebního festivalu Benátská! sImpulsem bude tradičně pořádat čtvrteční koncertní večírek pro nedočkavé. „Jsem opravdu nesmírně potěšen, že mohu oficiálně potvrdit skvostné obsazení hudebně zahřívacího večírku pro všechny nedočkavce. Mají se opravdu na co těšit! Ve čtvrtek 26. července zahraje legenda české populární hudby skupina Olympic.

"Bude to vpodstatě repríza jejichúspěšného výročního koncertu zloňského roku vrozšířené sestavěvčetně zakládajících členů Pavla Chrastiny, Ladislava Kleina a Františka Ringo Čecha a dalších hostů," říká zapořadatele Petr Pečený, spolumajitel festivalu. Za kapelu Olympic vysvětluje Petr Janda: „Vůbec jsme neplánovali, že bychom někdy náš výroční koncert vůbeczopakovali. Ale přišla nabídka festivalu Benátská! sImpulsem, my si dali dohromady nadšené ohlasy našich fanoušků, dožadujících se ještě jednohotakovéhokoncertu, a tak jsme serozhodli kývnout a zahájit letošní ročník nejlepšího hudebního festivalu u nás. Bude to jízda!"

Návštěvníci ve čtvrtek mohou také těšit na další vystoupení skupin Jelen, Turbo a Veteráni studené války. V obřím Hudebním stanu Rádia Impuls se mladší část publika dočká punk rockového programu, který již tradičně pro čtvrteční večer připravuje rádio RockZone 105,9. Na pódiu se vystřídají kapely Doctor PP, Totální nasazení, Jaksi Taksi a Lety mimo. „Jsme rádi, že způvodního večírku pro nedočkavé se vposledních letech stává regulérní festivalový den. Vloňském roce ho navštívilo rekordních 8 000 lidía letos podle všeho tenhle rekord výrazně překročíme," říká Pavel Mikez, ředitel festivalu.Největšími hvězdami letošního ročníku Benátská! s Impulsem budou v pátek, 27. července Bonnie Tyler, Guano Apes a z českých umělců v Sobota, 28. července Jaromír Nohavica. Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat ve dnech 26. - 29. července 2018 v areálu ve Vesci u Liberce, jsou dostupné v několika verzích. Celofestivalová vstupenka (1490,-Kč), čtvrteční program 26. 7. (490,-Kč), páteční program 27. 7. (890,-Kč) a sobotní program 28. 7. (890,-Kč).
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Rapper Brother Ali už ve středu ve Futuru
22.03.

Rapper Brother Ali už ve středu ve Futuru

27. března přijíždí do Futurum Music Baru na svůj první klubový koncert v zemi mikrofon champion: Brother Ali. Výrazný...


Vstupy na koncerty kapely Dope D.O.D. vyhrávají Michal a Katka
22.03.

Vstupy na koncerty kapely Dope D.O.D. vyhrávají Michal a Katka

O holandské partě s názvem Dope D.O.D. se začíná v kruzích undergroundového hip hopu mluvit...


Kačeři vítají jaro klubovou tour festivalu Mácháč
21.03.

Kačeři vítají jaro klubovou tour festivalu Mácháč

Festival Kačeři tradičně přivítá jaro tanečním mejdanem. Již 30. března do Březnice zavítá klubová tour festivalu...


Kafka Band jsou zpět s albem Amerika
21.03.

Kafka Band jsou zpět s albem Amerika

Kafka Band představuje novinku nazvanou Amerika. Sedmičlenná kapela s frontmany spisovatelem Jaroslavem Rudišem a Jaromírem...


Legendární Garbage po 20 letech předvedou v Praze svoji show ve stejné sestavě
20.03.

Legendární Garbage po 20 letech předvedou v Praze svoji show ve stejné sestavě

Vystupovali ve více než třiceti pěti zemích a prodali více jak 17 miliónů alb po celém světě! Kapela Garbage,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ticho nad pekáčem
19.03.

Ticho nad pekáčem

» Trautenberk

Nepočítáme-li EP Tady je Trautenberkovo, pak Ticho nad pekáčem je třetím albem klatovské...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru