Benátskou letos odstartují Olympic v původní sestavě

26. ročník hudebního festivalu Benátská! sImpulsem bude tradičně pořádat čtvrteční koncertní večírek pro nedočkavé. „Jsem opravdu nesmírně potěšen, že mohu oficiálně potvrdit skvostné obsazení hudebně zahřívacího večírku pro všechny nedočkavce. Mají se opravdu na co těšit! Ve čtvrtek 26. července zahraje legenda české populární hudby skupina Olympic.

"Bude to vpodstatě repríza jejichúspěšného výročního koncertu zloňského roku vrozšířené sestavěvčetně zakládajících členů Pavla Chrastiny, Ladislava Kleina a Františka Ringo Čecha a dalších hostů," říká zapořadatele Petr Pečený, spolumajitel festivalu. Za kapelu Olympic vysvětluje Petr Janda: „Vůbec jsme neplánovali, že bychom někdy náš výroční koncert vůbeczopakovali. Ale přišla nabídka festivalu Benátská! sImpulsem, my si dali dohromady nadšené ohlasy našich fanoušků, dožadujících se ještě jednohotakovéhokoncertu, a tak jsme serozhodli kývnout a zahájit letošní ročník nejlepšího hudebního festivalu u nás. Bude to jízda!"

Návštěvníci ve čtvrtek mohou také těšit na další vystoupení skupin Jelen, Turbo a Veteráni studené války. V obřím Hudebním stanu Rádia Impuls se mladší část publika dočká punk rockového programu, který již tradičně pro čtvrteční večer připravuje rádio RockZone 105,9. Na pódiu se vystřídají kapely Doctor PP, Totální nasazení, Jaksi Taksi a Lety mimo. „Jsme rádi, že způvodního večírku pro nedočkavé se vposledních letech stává regulérní festivalový den. Vloňském roce ho navštívilo rekordních 8 000 lidía letos podle všeho tenhle rekord výrazně překročíme," říká Pavel Mikez, ředitel festivalu.Největšími hvězdami letošního ročníku Benátská! s Impulsem budou v pátek, 27. července Bonnie Tyler, Guano Apes a z českých umělců v Sobota, 28. července Jaromír Nohavica. Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat ve dnech 26. - 29. července 2018 v areálu ve Vesci u Liberce, jsou dostupné v několika verzích. Celofestivalová vstupenka (1490,-Kč), čtvrteční program 26. 7. (490,-Kč), páteční program 27. 7. (890,-Kč) a sobotní program 28. 7. (890,-Kč).
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Rockový Slunovrat bude i příští rok dvoudenní
13.12.

Rockový Slunovrat bude i příští rok dvoudenní

Snad každý, kdo letos v červnu zavítal na poprvé dvoudenní hudební festival  Rockový Slunovrat , se chystá...


Vypsaná Fixa vyprodala Akropoli i s lehce smutným programem
13.12.

Vypsaná Fixa vyprodala Akropoli i s lehce smutným programem

Vždy je hezké sledovat, když kapely nechtějí jet pouze svou rutinu, ale snaží se vyplňovat prázdná místa v kalendáři...


Galén myslí na milovníky knih i hudebních nosičů
12.12.

Galén myslí na milovníky knih i hudebních nosičů

Edice Olivovníky nakladatelství Galén pravidelně zásobuje hudební fanoušky nejen archivními, ale i novými nahrávkami...


David Stypka a Debbi společně zakončili úspěšný rok 2018
12.12.

David Stypka a Debbi společně zakončili úspěšný rok 2018

David Stypka a Debbi společně vystoupili 10. prosince v pražském Paláci Akropolis. Oba současní držitelé...


Lucie vyráží za fanoušky do regionů s novým albem EvoLucie
12.12.

Lucie vyráží za fanoušky do regionů s novým albem EvoLucie

Po osmi vyprodaných hokejových stadionech se skupina Lucie rozhodla vyrazit na turné po menších halách....


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru